^ Powrót na górę

  
  
  
Get Adobe Flash player

Dane kontaktowe

Żłobek Pierwsze Kroczki

Kraków
os. II Pułku Lotniczego 44

Tel. +48 668 437 820

Email: info@zlobekpierwszekroczki.pl

Godziny pracy

Poniedziałek - piątek
7.00 - 17.30 

Monitoring

Sprawdź online co się dzieje w naszym żłobku

Nasz Facebook

Zaczynamy rozrabiać 1 września 2016, już wszystko przygotowane!

 

Miło mi Państwa poinformować, ze nasz żłobek przeszedł pomyślnie proces „weryfikacyjny” ;) i został zarejestrowany w Rejestrze Żłobków Niepublicznych Urzędu Miasta Krakowa pod nr 7330.2.19.2016, co wiąże się min. z możliwością otrzymywania dotacji do czesnego dla każdego dziecka uczęszczającego do naszej placówki.

 Uwaga! Nasz żłobek będzie czynny od 1 września 2016, ruszamy od 7.00- proszę nie zaspać, będzie się działo;)

Obecnie odbywają się dni adaptacyjne dla dzieci zapisanych do żłobka.

Zajęcia będą trwały 4 dni (26, 27 , 29, 30 września od godziny 09.00) i mają za zadanie pozwolić dzieciom na swobodne zapoznanie się z naszą placówką, zaprzyjaźnienie się z ciociami, które będą się nimi opiekować- tak aby żłobek kojarzył im się z zabawą oraz przyjemnie i pracowicie spędzonym czasem. 

Jest przecież tyle zabaw do poznania, piosenek do zaśpiewania i tańców do odtańczenia;)…..

W naszych spotkaniach czynny udział biorą rodzice lub inne bliskie dziecku osoby , tak aby czuło się ono bezpiecznie. Dla Rodziców jest to okazja do poznania pań z którymi będą spędzać czas ich pociechy i zapoznania się z zabawami oraz metodami pracy jakie stosują.  Dla nas jest to bezcenna możliwość pozyskania jak najwięcej informacji o naszych podopiecznych,  a przede wszystkim bliższego poznania naszych milusińskich i ich opiekunów.

Zapraszamy wszystkie dzieci już zapisane do naszego żłobka, jak i te, które chcą jedynie zapoznać się z naszą placówką , rekomendujemy zabranie rodziców, niech też się trochę pobawią ;).

Zdjęcia z naszych zajęć już wkrótce w galerii. Serdecznie zapraszamy.